Naprawdę skuteczne pozycjonowanie w Google. Optymalizacja CTR i konwersji. Korzystne ceny.

Zyskaj więcej klientów dzięki naprawdę skutecznemu pozycjonowaniu Twojej strony!

Dzwoń teraz 0048 664 15 99 33

Pozycjonowanie stron cennik

Pozycjonowanie stron cennik usług podzielony jest na dwie sekcje. Pierwsza z nich to pozycjonowanie lokalne dla firm świadczących usługi na rynku lokalnym. Miesięczny koszt pozycjonowania od 400zł miesięcznie. Dla firm działających na rynku krajowym (druga sekcja) opłaty miesięczne zaczynają się od 700zł miesięcznie. W obu przypadkach model płatności to płatność abonamentowa.

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, iż ruch z Google może być cennym źródłem klientów.

Oczywiście osoby te zaraz zadają pytanie ile kosztuje pozycjonowanie – jeśli sprawa dotyczy rozmowy szukają cennika pozycjonowania w Google.

Co do oczekiwań cenowych to z jednej strony mamy tendencję aby wszystko było jak najtańsze, z drugiej można powiedzieć, iż cena jest dobra gdy obu stronom umowy się ona (choćby w dłuższym okresie opłaca).

Metodą na obniżenie ceny może być płatność abonamentowa (ang. fix rate). Inne modele płatności np. za godzinę (modny w UK) lub za efekt raczej bardzo istotnie podwyższają cenę. Co więcej płatność za efekt niesie to niebezpieczeństwo, iż efekt osiągany jest “po trupach” z naruszeniem wszystkich zasad bezpiecznego pozycjonowania aby przedsięwzięcie przyniosło zysk.

pozycjonowaniestroncennik.pl

Pozycjonowanie stron cennik

Dlatego przy wyborze usługodawcy warto rozważyć wszystkie za i przeciw.

pobierz: pozycjonowaniestroncennik

Jeśli chcesz poczytać więcej: Pozycjonowanie Google cena

foxewebdesign-bezpieczenstwo-uczciwosc-skutecznosc-niskie-ceny

Pozycjonowanie stron cennik
Rate this post

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies i naszą politykę prywatności. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij