Strony internetowe i pozycjonowanie

Potrzebujesz szybkiej, przyjaznej dla urządzeń mobilnych i użytkownika, uwzględniającej wytyczne Google strony internetowej lub templatki? Szukasz skutecznego pozycjonowania w dobrej cenie?

Pozycjonowanie stron cennik

Pozycjonowanie stron cennik usług podzielony jest na dwie sekcje. Pierwsza z nich to pozycjonowanie lokalne dla firm świadczących usługi na rynku lokalnym. Miesięczny koszt pozycjonowania od 400zł miesięcznie. Dla firm działających na rynku krajowym (druga sekcja) opłaty miesięczne zaczynają się od 700zł miesięcznie. W obu przypadkach model płatności to płatność abonamentowa.

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, iż ruch z Google może być cennym źródłem klientów.

Oczywiście osoby te zaraz zadają pytanie ile kosztuje pozycjonowanie – jeśli sprawa dotyczy rozmowy szukają cennika pozycjonowania w Google.

Co do oczekiwań cenowych to z jednej strony mamy tendencję aby wszystko było jak najtańsze, z drugiej można powiedzieć, iż cena jest dobra gdy obu stronom umowy się ona (choćby w dłuższym okresie opłaca).

Metodą na obniżenie ceny może być płatność abonamentowa (ang. fix rate). Inne modele płatności np. za godzinę (modny w UK) lub za efekt raczej bardzo istotnie podwyższają cenę. Co więcej płatność za efekt niesie to niebezpieczeństwo, iż efekt osiągany jest “po trupach” z naruszeniem wszystkich zasad bezpiecznego pozycjonowania aby przedsięwzięcie przyniosło zysk.

pozycjonowaniestroncennik.pl

Pozycjonowanie stron cennik

Dlatego przy wyborze usługodawcy warto rozważyć wszystkie za i przeciw.

pobierz: pozycjonowaniestroncennik

My oferujemy co do zasady płatności abonamentowe – sprawdzają się one dobrze przy dłużej współpracy. Tutaj można zapoznać się z cennikiem pozycjonowania.

 

foxewebdesign-bezpieczenstwo-uczciwosc-skutecznosc-niskie-ceny

Przydatne informacje

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij