Strony internetowe i pozycjonowanie

Potrzebujesz szybkiej, przyjaznej dla urządzeń mobilnych i użytkownika, uwzględniającej wytyczne Google strony internetowej lub templatki? Szukasz skutecznego pozycjonowania w dobrej cenie?

Pozycjonowanie Google cena

Pozycjonowanie Google cena oraz inne frazy pokrewne: pozycjonowanie Google cennik są frazami szukanym przez osoby chcące zakupić usługę pozycjonowania dla których kluczowym czynnikiem przesądzającym o ich wyborze jest cena usługi.

Rozpiętość cen związanych z pozycjonowaniem jest duża od paruset złotych za np. 10 fraz do paru tysięcy. Zależy to od trudności frazy lecz również od lokalizacji firmy wykonującej usługi. Firmy zlokalizowane w Warszawie wyceniają swe swe usługi drożej żądając za pozycjonowanie firmy działającej lokalnie kwoty rzędu 2000zł.

Z drugiej strony firmy z warszawy szukają firm, które będą je pozycjonować z całej Polski, a w szczególności z prowincji 🙂 aby ciąć koszty.

Cena pozycjonowania w Google dla firmy działającej lokalnie wg. cennika FOXE wynosi od 350zł / miesięc,

Cena pozycjonowania w Google dla firm działających na rynku ogólnopolskim wynosi od 1000zł / miesiąc.

Cennik pozycjonowaniacennik ogólny.

Przydatne informacje

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij