pozycjonowanie stron cena, pozycjonowanie google cena, pozycjonowanie wrocław, pozycjonowanie opole, pozycjonowanie sklepu internetowego

Naprawdę skuteczne pozycjonowanie w Google. Optymalizacja CTR i konwersji. Korzystne ceny.

Potrzebujesz szybkiej, przyjaznej dla urządzeń mobilnych i użytkownika, uwzględniającej wytyczne Google strony internetowej lub templatki? Szukasz skutecznego pozycjonowania w dobrej cenie?

O nas

Nazywam się Sebastian Wyrwał

Już w szkole średniej fascynowało mnie programowanie. Było to niezapomniane Atari ST i język GFA Basic i Amiga 600 i język SAS C.

Na 5 roku studiów pracowałem w dużej firmie jako programista (C++, Power builder, SQL) zajmując się modułem bardzo dużego systemu informatycznego również od strony projektowej.

W 2000 roku ukończyłem informatykę na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.

Pozycjonowaniem zacząłem się zajmować ok 2006 roku – początkowo na wewnętrzne potrzeby firmy w której pracowałem, a później chyba od 2009 lub 2010 – w ramach własnej firmy – dla klientów.

Pozycjonuję różne firmy od lokalnych do firm działających na rynku ogólnopolskim.

Dane firmy

O nas
Rate this post

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies i naszą politykę prywatności. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij