Naprawdę skuteczne pozycjonowanie w Google. Optymalizacja CTR i konwersji. Korzystne ceny.

Zyskaj więcej klientów dzięki naprawdę skutecznemu pozycjonowaniu Twojej strony!

Dzwoń teraz 0048 664 15 99 33

Google Voice Search czyli Google Google powiedz przecie gdzie jest …

Google Voice Search to nowa technologia będąca odpowiedzią na to, iż ludzie stają się coraz to bardziej zaganiani i… leniwi.

Jadąc autem łatwiej nam wypowiedzieć frazę do wyszukiwania głosem niż pisać ją na małej klawiaturze.

Szacuje się, iż w niedalekiej przyszłości spora część zapytań kierowanych z urządzeń mobilnych będzie ralizowana przy pomocy technologii Google Voice Search.

Ciekawym zagadnieniem jest jak zmienią się frazy podawane wyszukiwarce tzn. czy będzie to pizza Kraków, czy raczej: Gdzie jest najbliższa pizzeria?

Inna rzecz, że przy wyszukiwaniu mobilnym (zwłaszcza w większych i dużych miastach) duże znaczenie ma nasza dokładna lokalizacja (i co za tym idzie) odległość i od tego, co poszukujemy.

Jesteśmy w obcym dużym mieście i chcemy nadać list polecony. Piszemy (lub mówimy) poczta X (X – oznacza nazwę miasta) i znajduje się 100 oddziałów poczty – dla nas najistotniejszy jest zapewne najbliższy.

Google Voice Search czyli Google Google powiedz przecie gdzie jest …
Rate this post

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies i naszą politykę prywatności. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij